niedziela, 17 lutego 2013

Nie pierwszy...


... i pewnie nie ostatni raz natrafiam na kopię swoich prac. 
Pozdrawiam więc wszystkie Kserokopiarki i życzę wielu sukcesów w podkradaniu cudzych pomysłów.7 komentarzy:

 1. Ten proceder spotykany jest nagminnie i myślę, że to się raczej nie zmieni, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z jednej strony jest to przykre zjawisko... ale z drugiej oznacza, że Twoje pracę są naprawdę śliczne :) stąd pewnie chęć ich kopiowania.
  Myślę tylko, że wystarczyłoby chociaż zapytać, czy można - z czystej grzeczności. Ja tak robię w sytuacjach, kiedy mogłabym zostać posądzona o skopiowanie czyjegoś pomysłu i nigdy nikt nie miał nic przeciwko.
  Jak widać szkoda, że nie wszyscy myślą podobnie.
  Ale nie przejmuj się, bo Twoje biżutki są rewelacyjne i nic ani nikt ich nie pobije. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. No fakt, identyczne. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że o tym piszesz podając link do "pani kserokopiarki". Zapewne nie tylko Twoja bransoletka została skopiowana, inne dziewczyny będą miały okazję przejrzeć pozostałe prace na trefnym blogu - być może odnajdą tez kopie swoich pomysłów. Dla przykładu kolczyki z tego kompletu skopiowane od Aurus: http://galeriaaurus.blogspot.com/2012/07/konkurs-giveaway.html Zostały tylko przekręcone do góry nogami.

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż, niewiele można z tym zrobić niestety - to jest właśnie najsmutniejsze. Z tego co wiem kopiuje też inne dziewczyny. Tutaj nie można mówić o inspiracji cudzymi pracami bo to chamskie kopie. Jestem bardzo ciekawa czy będzie odzew z jej strony :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale masakra :/ Żenada... Mnie raz jakaś dziewczyna pytała na FB czy wyrażam zgodę na to żeby moją tęczową kolię zrobiła dla koleżanki. Oczywiście zaznaczyła że tak czy inaczej ją zrobi, zmieni jednak jakieś szczegóły, żeby nie było to nie w porządku, heh. Tragedia. Kurcze, a przecież sutasz to miliardy wzorów powstających tuż spod igły... I tym samym wiem czym różni się sztuka od tandety ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przykra sprawa, bo jakby nie patrząc jest to kradzież cudzych pomysłów, cudzej twórczości. Jednakże Twoje rzeczy są cudowne a takie właśnie rzeczy padają nieuczciwym czynom. Tak z ciekawości jaką rzecz skopiowała weszłam na link jaki podałaś i już tego bloga usunęła. Może teraz nie będzie oszukiwać dalej i nie będzie podkradać innych pomysły. Możę w jej przypadku człowiek nauczy się na błędach.
  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń